2.5G kies de Optische Zendontvangers TX1310nm 20KM LC CWDM DDM van de Wijzevezel uit

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, UL, SGS, ROHS, ISO9001
Modelnummer: Hgyn-0559
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: Negotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A
Levering vermogen: 15000PCS maandelijks
Cisco-Compatibel systeem: SFP-2.5g-sr4-s Verkopersnaam: Hangalaxy
Vormfactor: SFP Maximum Datasnelheid: 2.5 Gbps
Schakelaar: LC Media: SMF
Zendertype: TX1310nm Ontvangerstype: Speld
Hoog licht:

10g sfp enige wijze

,

SFP-vezel optische zendontvanger

2.5G TX1310nm 20KM de Vezel Singlemode Optische Zendontvanger van LC CWDM DDM

 

Hangalaxy 200 de zendontvanger van km CWDM SFP voor 1G ZX Ethernet. 1Gb SFP-zendontvanger voor single-mode vezel. Details: Deze geavanceerde 41dB-zendontvanger wordt ontworpen voor de hoogst betrouwbare verbindingen van het vezel optische netwerk omhoog met 200 km. Gebruikend DFB+APD-technologie, werkt het bij een nominale golflengte van 1270nm – 1610nm gekoppeld aan een optische schakelaar van LC. Het is een rendabele die zendontvanger wordt ontworpen om 1Gb voor datacentrum en kernnetwerktoepassingen toe te laten. De aanbiedingen SFP-11d-K200CXX verbeterden digitale diagnostiek voor toezicht in real time op zendontvangerprestaties. De module wordt ontworpen om strikt te voldoen aan goed - bekende die SFP-specificaties door de SFF-commissie worden ontwikkeld. Deze module is volgzaam en loodvrije RoHS. Zijn de OptoSpan1gb CWDM optische zendontvangers compatibel met vele merken zoals de milieu's van Finisar, van Avago, van JDSU en van het netwerk die geen speciale verenigbaarheid vereisen. Voor netwerken die speciale OEM verenigbaarheid, zoals CISCO, BROKAAT, JENEVERBES, ALCATEL, HP, NORTEL, EMC, QLOGIC en andere OEMs vereisen.

 

Gesloten Kenmerk


(1) de Zendontvanger van 1000base-ZX Ethernet 41dB SFP;
(2) 200 km ZX SFP voor SMF @ 1.25Gbps;
(3) 1270nm – Laser 200 km SFP van 1610nm DFB+APD;
(4) -0°C – 70°C-Uitgebreide Temperatuur –/Industriële Beschikbaar;
(5) Interface Digitale Kenmerkende Controle met 2 draden (sff-8724);
(6) heet-Swappable voor de havens van SFP LC;
(7) Hangalaxy 1 jaar standaardgarantie;
(8) gebruik met Finisar, Avago, JDSU & netwerken die OEM geen verenigbaarheid vereisen;
(9) SFP MSA/IEEE-Norm 802,3;
(10) volgzame RoHS.


Toepassingen


(1) 1.25Gbps Gigabit Ethernet;
(2) Fibre Channel 1x;
(3) andere Optische Verbindingen.

 

 

Technische Parameter

 

Golflengte xx GreepKleurencode Golflengte xx GreepKleurencode
1270 NM 27 Grijs 1450 NM 45 Bruin
1290 NM 29 Grijs 1470 NM 47 Grijs
1310 NM 31 Grijs 1490 NM 49 Purper
1330 NM 33 Purper 1510 NM 51 Blauw
1350 NM 35 Blauw 1530 NM 53 Groen
1370 NM 37 Groen 1550 NM 55 Geel
1390 NM 39 Geel 1570 NM 57 Sinaasappel
1410 NM 41 Sinaasappel 1590 NM 59 Rood
1430 NM 43 Rood 1610 NM 61 Bruin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Speldbeschrijvingen
 

Speld Symbool Naam/Beschrijving NOTA
1 VEET Gemeenschappelijke zendergrond (met Ontvangersgrond) 1
2 TFAULT Zenderfout.  
3 TDIS De zender maakt onbruikbaar. Gehandicapt op hoogte of open laseroutput. 2
4 MOD_DEF (2) Moduledefinitie 2. Gegevenslijn voor Periodieke identiteitskaart. 3
5 MOD_DEF (1) Moduledefinitie 1. Kloklijn voor Periodieke identiteitskaart. 3
6 MOD_DEF (0) Moduledefinitie 0. Aan de grond gezet binnen de module. 3
7 Uitgezocht tarief Geen vereiste verbinding 4
8 LOS Verlies van Signaalaanwijzing. Logica 0 wijst op normale bedrijfsvoering. 5
9 VERANDER van richting Gemeenschappelijke ontvangersgrond (met Zendergrond) 1
10 VERANDER van richting Gemeenschappelijke ontvangersgrond (met Zendergrond) 1
11 VERANDER van richting Gemeenschappelijke ontvangersgrond (met Zendergrond) 1
12 RD- Ontvanger Omgekeerde GEGEVENS uit. Gekoppeld AC  
13 RD+ Ontvanger niet-Omgekeerde GEGEVENS uit. Gekoppeld AC  
14 VERANDER van richting Gemeenschappelijke ontvangersgrond (met Zendergrond) 1
15 VCCR Ontvangersvoeding  
16 VCCT Zendervoeding  
17 VEET Gemeenschappelijke zendergrond (met Ontvangersgrond) 1
18 TD+ Zender niet-Omgekeerde GEGEVENS binnen. Gekoppeld AC.  
19 TD- Zender Omgekeerde GEGEVENS binnen. Gekoppeld AC.  
20 VEET Gemeenschappelijke zendergrond (met Ontvangersgrond) 1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2.5G kies de Optische Zendontvangers TX1310nm 20KM LC CWDM DDM van de Wijzevezel uit 0

 

2.5G kies de Optische Zendontvangers TX1310nm 20KM LC CWDM DDM van de Wijzevezel uit 1

 

2.5G kies de Optische Zendontvangers TX1310nm 20KM LC CWDM DDM van de Wijzevezel uit 2

 

Hangalaxy verstrekt SFP-zendontvangers voor beide MultiMode als SingleMode vezel, compatibel met de meesten van de schakelaarverkopers van vandaag. Van Dubbel strekken de de steungegevens zich de Vezelsfp van Hangalaxy tussen 100 Mbit/s en 4,25 Gbps en afstanden tot 160 km uit. Ga naar het assortiment van Hangalaxy SFP.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375