Pre Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars 3.0mm van het Vezel Optische Gebied Sc-Singlemode APC

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, UL, FCC, RoHs
Modelnummer: Hgyn-91
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: Negotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 25000PCS maandelijks
Huisvesting: Plastiek Vezelwijze: Singlmode, OS2
Vezeltelling: 1 Kabel OD: 2.0x3.0mm
Kleur: groen Schakelaartype: Sc
metalen kap: Cameric Lengte: 10mm
Hoog licht:

lc apc vezelschakelaar

,

fc apc vezelschakelaar

3.0mm APC van Sc Singlemode pre-Geïnstalleerde de Assemblageschakelaar van het Vezel Optische Gebied

 

Multi het gebruiks simplexkabels van de Vezelkabel als subeenheid. De subeenheden zijn vastgelopen rond de kabelkern. De kabel wordt voltooid met een vlak jasje van pvc of LSZH-. Nota: 1. Alle waarden in de lijst, die slechts voor verwijzing zijn, zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar;

 

Gesloten Kenmerken

 

√ 12 Strakke Als buffer opgetreden voor Vezel;
√ De ruw gemaakte versies met het extra jacketing zijn beschikbaar;
√ Ecologisch Stabiel;
√ Uitstekende Uniformiteit.

 

Toepassing

 

√ Hoog - dichtheidsinterconnectie aan muurafzet of flardpanelen met de interfaces van de lintschakelaar;
√ Passieve Optische Netwerken;
√ CATV, LAN, WAN;
√ Testinstrument.

 

Kabel Technisch Informatieblad

 

Nr. Punten Eenheid Specificatie
Single-mode
1 De Diameter van het wijzegebied 1310nm μm 9.2±0.4
1550nm 10.4±0.5
2 Bekledingsdiameter μm 124.8±0.7
3 Bekledings niet-Cirkelvormigheid % ≤0.7
4 Kern-bekleding Concentriciteitsfout μm ≤0.5
5 Deklaagdiameter   μm 245±5
6 Deklaag niet-Cirkelvormigheid   % ≤6.0
7 Bekleding-met een laag bedekkende Concentriciteitsfout   μm ≤12.0
8 De Golflengte van de kabelscheiding   NM λcc≤1260
9 Vermindering (max.) 1310nm dB/km ≤0.4
1550nm dB/km ≤0.3
10 Vezeltype Corning SMF28-E

 

Technische Parameter

 

Kabelontwerp
Vezeltelling 1
Het als buffer optreden van voor Diameter 900μm
Strak Buffertype Norm – strook tot 10cm of Gemakkelijke strook
Strakke Bufferkleur Wit (norm)
Treksterkteelementen en/of Gepantserde Laag 1 Aramidgaren
Buitenjasjemateriaal

PVC/Flame-vertrager, niet corrosief/laag-rook, nul-halogeen

(FRNC/LSZH)

Buitenjasjekleur Geel/Oranje/Aqua
Buitenjasje Nominale Dikte 0.35mm

 

Pre Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars 3.0mm van het Vezel Optische Gebied Sc-Singlemode APC 0

 

Pre Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars 3.0mm van het Vezel Optische Gebied Sc-Singlemode APC 1

 

Pre Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars 3.0mm van het Vezel Optische Gebied Sc-Singlemode APC 2

 

Hangalaxy verstrekt snelle vezel optische pre-geïnstalleerde schakelaar voor beide MultiMode als SingleMode vezel, compatibel met de meesten van de schakelaarverkopers van vandaag. Van Dubbel strekken de de steungegevens zich de Vezelsfp van Hangalaxy tussen 100 Mbit/s en 4,25 Gbps en afstanden tot 160 km uit. Ga naar het assortiment van Hangalaxy SFP.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375