Pre Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars 2.0x3.0mm Multimode FC UPC van het Vezel Optische Gebied

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, UL, FCC, RoHs
Modelnummer: Hgyn-94
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: Negotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 25000PCS maandelijks
Huisvesting: Plastiek Vezelwijze: Singlmode, OS2
Vezeltelling: 1 Kabel OD: 2.0x3.0mm
Kleur: Zwart Schakelaartype: FC
metalen kap: Cameric Toevoegingsverlies: 0.35dB
Hoog licht:

Sc-apc vezelschakelaar

,

fc apc vezelschakelaar

2.0x3.0mm FC UPC Multimode pre-Geïnstalleerde de Assemblageschakelaar van het Vezel Optische Gebied

 

Dit soort de Optische Schakelaar van de Gebiedsassemblage wordt ontworpen voor snelle en eenvoudige gebiedsbeëindiging van enige vezel, zonder het oppoetsen of epoxy. De schakelaar wordt gemaakt met precisie en hoog - de metalen kappen van het kwaliteitszirconiumdioxyde en verstrekt een hoogst betrouwbare verbinding in het grootste deel van de netwerktoepassing. Het Sc-type is beschikbaar met 250/900um buffed vezel, 2.0mm, 1.6mm x 2.0mm, 2.0mm x 3.0mm en 3.0mm jasjekabel. De universele typeschakelaar is ook beschikbaar, wat voor alle 250/900um, 2mm en 3mm, 2.0mm x 3.0mm kabeldiameter geschikt is.

 

1.3 betrouwbaarheid:


Verzekert productbetrouwbaarheid door het strenge kwalificatie testen van elke productfamilie. Zowel het aanvankelijke als periodieke kwalificatie wordt testen uitgevoerd om de de prestaties en duurzaamheid van de kabel in het gebiedsmilieu te verzekeren.

 

1.4 verwijzing:


CEI 60793-1, 60793-2, 60794-1
ITU-T G.650, G.652
Nota:
1. Alle waarden in de lijst, die slechts voor verwijzing zijn, zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar;
2. De minimum (statische) krommingsstraal is 15mm, wanneer G652D-de vezel wordt gebruikt.

 

Gesloten Kenmerken

 

√ 12 Strakke Als buffer opgetreden voor Vezel;
√ De ruw gemaakte versies met het extra jacketing zijn beschikbaar;
√ Ecologisch Stabiel;
√ Uitstekende Uniformiteit.

 

Kabel Technisch Informatieblad

 

Nr. Punten Eenheid Specificatie
Single-mode
1 De Diameter van het wijzegebied 1310nm μm 9.2±0.4
1550nm 10.4±0.5
2 Bekledingsdiameter μm 124.8±0.7
3 Bekledings niet-Cirkelvormigheid % ≤0.7
4 Kern-bekleding Concentriciteitsfout μm ≤0.5
5 Deklaagdiameter   μm 245±5
6 Deklaag niet-Cirkelvormigheid   % ≤6.0
7 Bekleding-met een laag bedekkende Concentriciteitsfout   μm ≤12.0
8 De Golflengte van de kabelscheiding   NM λcc≤1260
9 Vermindering (max.) 1310nm dB/km ≤0.4
1550nm dB/km ≤0.3
10 Vezeltype Corning SMF28-E

 

Technische Parameter

 

Kabelontwerp
Vezeltelling 1
Het als buffer optreden van voor Diameter 900μm
Strak Buffertype Norm – strook tot 10cm of Gemakkelijke strook
Strakke Bufferkleur Wit (norm)
Treksterkteelementen en/of Gepantserde Laag 1 Aramidgaren
Buitenjasjemateriaal

PVC/Flame-vertrager, niet corrosief/laag-rook, nul-halogeen

(FRNC/LSZH)

Buitenjasjekleur Geel/Oranje/Aqua
Buitenjasje Nominale Dikte 0.35mm

 

Pre Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars 2.0x3.0mm Multimode FC UPC van het Vezel Optische Gebied 0

 

Pre Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars 2.0x3.0mm Multimode FC UPC van het Vezel Optische Gebied 1

 

Pre Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars 2.0x3.0mm Multimode FC UPC van het Vezel Optische Gebied 2

 

Hangalaxy verstrekt snelle vezel optische pre-geïnstalleerde schakelaar voor beide MultiMode als SingleMode vezel, compatibel met de meesten van de schakelaarverkopers van vandaag. Van Dubbel strekken de de steungegevens zich de Vezelsfp van Hangalaxy tussen 100 Mbit/s en 4,25 Gbps en afstanden tot 160 km uit. Ga naar het assortiment van Hangalaxy SFP.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375