Pre Geïnstalleerd de Kabelsc UPC Singlemode 2.0x3.0mm OD van de Vezel Optisch Daling

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, UL, FCC, RoHs
Modelnummer: Hgyn-0588
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: Negotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 25000PCS maandelijks
Schakelaartype: Sc Pools Type: UPC
Kleur: blauw Kabel OD: 2.0x3.0mm
Vezelwijze: Singlemode Vezeltelling: 1
Toevoegingsverlies: 0.35dB Terugkeerverlies: 45dB
Hoog licht:

lc apc vezelschakelaar

,

Sc-apc vezelschakelaar

FTTH-van het de Vezel Optische Gebied van Sc UPC van de Dalingskabel Singlemode pre-Geïnstalleerde de Assemblageschakelaars

 

Maakt de vezel Optische Snelle Schakelaar vezelbeëindiging snel, gemakkelijk en betrouwbaar. Deze vezel optische schakelaars bieden beëindiging zonder enige ruzies aan en vereisen geen epoxy, geen het oppoetsen, geen het verbinden, geen het verwarmen en kunnen gelijkaardige uitstekende transmissieparameters als norm bereiken die en technologie oppoetsen verbinden. SC/UPC Singlemode Snelle Schakelaar wordt ontworpen aan eenvoudig de verbinding zonder fusie verbindend machine. Deze schakelaar is snelle assemblage die slechts de normale hulpmiddelen van de vezelvoorbereiding vereist: kabel ontdoend van hulpmiddel en vezelmes. De schakelaar keurt Vezel pre-Ingebedde Technologie met superieure ceramische metalen kap en aluminiumlegerings v-Groef goed. Ook, transparant ontwerp van de zijdekking die visuele inspectie toestaat.

 

Eigenschappen & Toepassingen

 

1. Geen vereist epoxy en oppoetsen;

2. Geen dure vereiste hulpmiddelen;

3. Snelle en gemakkelijke vezelbeëindiging;

4. Verzekert de precisie mechanische groepering laag toevoegingsverlies;

5. Superieure optische prestaties;

6. Gestroomlijnd componentenontwerp, geschikte verrichting.

 

Toepassing

 

1. Gebruikt bewezen, gevormde v-groef technologieën;

2. Laat optische continuïteit toe om door middel van visueel foutenmerkteken (VFL) worden geverifieerd;

3. Van de vezel optische communicatiesysteem en telecommunicatie netwerken;

4. Transmissie van vezel de optische gegevens;

5. CATV;

6. Optische toegang.

 

Technische Parameter

 

Artikelnummer. Hgyn-0588
Interferometer UPC Type APC Type
Straal van Kromming 7mm~25mm 5mm~12mm
Topcompensatie Max. 50µm Max. 50µm
Vezelhoogte -50nm~50nm -50nm~50nm
Tegelfout op APC 8˚ Niets ±0.3
Werkende temperaturen. -40℃~+70℃
Opslagtemperaturen. -40℃~+80℃

 

Schakelaartype Sc
Conformiteit TIA/EIA 604-3
Metalen kap Ceramisch (Zirconiumdioxyde)
Huisvestingskleur

Het enige type van Wijzepc: Blauw

Enig Wijzeapc type: Groen

Kabeltype Ф3.0mm
Afmeting 58mm

 

Pre Geïnstalleerd de Kabelsc UPC Singlemode 2.0x3.0mm OD van de Vezel Optisch Daling 0

 

Pre Geïnstalleerd de Kabelsc UPC Singlemode 2.0x3.0mm OD van de Vezel Optisch Daling 1

 

Voor Meer Punten Verwante Snelle Schakelaar als blaasbalg

 

Pre Geïnstalleerd de Kabelsc UPC Singlemode 2.0x3.0mm OD van de Vezel Optisch Daling 2

 

Onze Dienst


Wij wijden aan klant-centric innovatie en sterke partnerschappen. Wij hebben beleid van de klanten het vriendschappelijke garantie. Onze deskundigen verstrekken 7X24--snel uurreactie. De integriteit is onze waardevolste activa. Het zet ons ertoe aan om zich eerlijk te gedragen en onze beloften, het uiteindelijk winnende vertrouwen en de eerbied van onze klanten te houden.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375