2.0x3.0mm van het de Vezel Optisch Gebied van Sc UPC van de Assemblageschakelaars 0.35dB de Toevoegingsverlies

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, RoHs, FCC, UL, ISO9001
Modelnummer: Hgyn-1456
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: egotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 25000PCS maandelijks
Schakelaartype: Sc Vezelwijze: Singlemode, 9/125um
Vezeltelling: 1 Kleur: blauw
Materiaal: Plastiek Toevoegingsverlies: 0.35dB
Terugkeerverlies: 55DB Pools Type: UPC
Hoog licht:

lc apc vezelschakelaar

,

fc apc vezelschakelaar

2.0x3.0mm van het de Vezel Optische Singlemode Gebied van Sc UPC de Assemblage Snelle Schakelaars

 

Is de snelle schakelaar van de Hangalaxylevering SC/UPC pre-opgepoetste fabriek, field-installable schakelaars die de behoefte aan hand het oppoetsen op het gebied elimineren. De bewezen mechanische lastechnologie de groepering van de precisievezel verzekeren, een fabriek pre-gespleten vezelstomp, en een merkgebonden index-aanpassend gel die combineren om een directe beëindiging met beperkte verliezen aan of single-mode of multimode optische vezels aan te bieden.

 

Eigenschappen

 

1. Snelle, gemakkelijke, en schone oplossing voor vezel die schakelaars eindigen.

2. Verzekert de precisie mechanische groepering laag toevoegingsverlies.

3. Het kan binnen twee minuten, met inbegrip van voorbereidingstijd worden geïnstalleerd.

4. Hoog succestarief van verbinding, Superieure optische prestaties.

5. Eenvoudig assemblageproces, geschikte verrichting.

6. Geen vereist epoxy en oppoetsen, verminderend installatietijd.

7. De stabiele optische prestaties worden bereikt door zijn gebruik van v-Groef mechanische lastechnologie.

 

Technische Parameter

 

Type SC/APC
Vezeltelling Simplex
Toevoegingsverlies ≤0.3dB
Vezelwijze 50/125MM 
Terugkeerverlies >30dB (UPC MM.)
Laarsgrootte 2.0*3.0 dalingskabel
Huisvesting Groen
Materiaal Plastiek

 

Korte Details

 

Artikelnummer Hgyn-1455
Pools Type UPC
Lengte 55mm

 

Toepassing

 

1. Telecommunicatie/Datacom;
2. LANs, CATV;
3. Vezel aan het Huis;
4. Gebouwdistributie;
5. Gigabittoepassingen (Ethernet, ATM, SONET, enz.

 

2.0x3.0mm van het de Vezel Optisch Gebied van Sc UPC van de Assemblageschakelaars 0.35dB de Toevoegingsverlies 0

 

2.0x3.0mm van het de Vezel Optisch Gebied van Sc UPC van de Assemblageschakelaars 0.35dB de Toevoegingsverlies 1

 

Assemblagehandboek


De schakelaar van de gebiedsassemblage kan direct op het eind van kabel enkel binnen enkele minuten worden geassembleerd. Welke het installatieproces gemakkelijk en snel maakt. Het vereist geen het gespecialiseerde bewerken behalve de standaardhulpmiddelen van de vezelvoorbereiding: een vezel ontdoend van hulpmiddel, veegt en een vezelmes af. Zelfs is geen elektrovoeding nodig om deze vezelschakelaar te assembleren.

 

Hangalaxyfabriek

 

2.0x3.0mm van het de Vezel Optisch Gebied van Sc UPC van de Assemblageschakelaars 0.35dB de Toevoegingsverlies 2

 

Snel de Schakelaarpakket van FTTH:

 

Het pakket zal volgens standaard de uitvoervereisten worden ingepakt, is klantensatisfication ons doel.

Gedrukt etiket: Het klantenembleem of niets merk is beschikbaar

Binnenverpakking: 10pcs/PE doos

Buitenverpakking: het karton zal met zak worden ingepakt, goed karton tegen stof beschermen en nat.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375