3.0mm APC van Sc van de Assemblageschakelaars van het Vezel de Optische Gebied Singlemode Snelle Verbinding

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, RoHs, FCC, UL, ISO9001
Modelnummer: Hgyn-1480
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: egotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 25000PCS maandelijks
Schakelaartype: Sc Vezelwijze: Singlemode, 9/125um
Vezeltelling: 1 Kleur: groen
Materiaal: Plastiek Toevoegingsverlies: 0.35dB
Terugkeerverlies: 55DB Pools Type: APC
Hoog licht:

Sc-apc vezelschakelaar

,

fc apc vezelschakelaar

3.0mm APC van Sc de Assemblage Snelle Schakelaars van het Vezel Optische Singlemode Snelle Gebied

 

Hoe te om de vezel optische Schakelaars van de Gebiedsassemblage te kiezen: Met FTTH die, de de vezel optische snelle schakelaars van de gebiedsassemblage gecreeerd zich snel ontwikkelt. De vezel optische FASTConnectors verbond de optische vezel met huis (vezel aan het bureau) met de uitstekende prestaties.

 

Waarom zouden wij de vezel optische FASTConnectors moeten kiezen?


Als lid van vezel optische schakelaars, speelt de vezel optische FASTConnector een belangrijke rol tijdens de vezel aan huisoplossingen. Verbeter in werking stellen efficiënt.

1.Fiber optische FASTConnectors kan helpen gemakkelijk en snel werken;

2.Fiber optische FASTConnectors heeft geen speciale eisen ten aanzien van het milieu;

3.Passive bouw;

4.Operate de hulpmiddelen zijn eenvoudig en draagbaar.

Vezel optische FASTConnectors die gewoonlijk tussen de vezel optische kabel en kabels van de vezel de optische daling wordt gebruikt; andere methords is de vezel optische ingang in huis tussen de plaat van het vezel optische gezicht en de dalingskabels.

 

Eigenschappen

 

1. FTTH-bruikbaar project;
2. Installable gebied -;
3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.3dB;
4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur;
5. Installatieminuten minder dan 1;
6. Betrouwbare en superieure optische prestaties.

 

Technische Parameter

 

Type SC/APC
Vezeltelling Simplex
Toevoegingsverlies ≤0.3dB
Vezelwijze 50/125MM 
Terugkeerverlies >30dB (UPC MM.)
Laarsgrootte 2.0*3.0 dalingskabel
Huisvesting Groen
Materiaal Plastiek

 

Korte Details

 

Artikelnummer Hgyn-1480
Pools Type APC
Lengte 55mm

 

Toepassing

 

1. Telecommunicatie/Datacom;
2. LANs, CATV;
3. Vezel aan het Huis;
4. Gebouwdistributie;
5. Gigabittoepassingen (Ethernet, ATM, SONET, enz.

 

3.0mm APC van Sc van de Assemblageschakelaars van het Vezel de Optische Gebied Singlemode Snelle Verbinding 0

 

 

3.0mm APC van Sc van de Assemblageschakelaars van het Vezel de Optische Gebied Singlemode Snelle Verbinding 1

 

3.0mm APC van Sc van de Assemblageschakelaars van het Vezel de Optische Gebied Singlemode Snelle Verbinding 2

 

Assemblagehandboek


De schakelaar van de gebiedsassemblage kan direct op het eind van kabel enkel binnen enkele minuten worden geassembleerd. Welke het installatieproces gemakkelijk en snel maakt. Het vereist geen het gespecialiseerde bewerken behalve de standaardhulpmiddelen van de vezelvoorbereiding: een vezel ontdoend van hulpmiddel, veegt en een vezelmes af. Zelfs is geen elektrovoeding nodig om deze vezelschakelaar te assembleren.

 

Blijkbaar, is de pre-gerooide optische snelle schakelaar van de typevezel een betere keus.


De FTTH pre-gerooide Sc-Schakelaar van het Vezel Optische Snelle Gebied wordt ontworpen voor hoogte - de kwaliteit en het hoge rendement voor installation.the-structuur van het plooien positie zijn een uniek ontwerp, en vergen het lijmen, wordt het oppoetsen van geen van beide geen consumables.adopted vezel pre-geïnstalleerde structure.could opnieuw gebruikt, en geschikt voor gebiedsinstallatie.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375