APC van de vezel de Optische Fc aan Fc Koppeling Simplex Multimode Vierkante Flens van het Zirconiumdioxydemetaal

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, UL, SGS, ROHS, ISO9001
Modelnummer: Hgyn-060
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: Negotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A
Levering vermogen: 15000PCS maandelijks
Verbindingstype: FC aan FC Pools Type: UPC
Materiële Huisvesting: Metaal Kleur: Beige
Toevoegingsverlies: 0.2dB Duurzaamheid: 1000 keer
Opzettend type: Van een flens voorzien hoogtepunt Lichaamsstijl: Simplex
Hoog licht:

fc aan fc koppeling

,

vezel st aan Sc-adapter

FC aan FC Multimode Vezel Optische Adapter, Simplex, APC, Zirconiumdioxyde, Metaal Vierkante Flens

 

Hangalaxy dit soort multimode FC aan FC Simplexkoppeling - Dit punt voorziet de verbinding tussen de apparaten van het Vezelvoorzien van een netwerk. Deze koppeling staat voor het verbinden van gelijkaardige schakelaartypes toe voor netwerken over lange afstand bij hoge snelheden. Worden Multimode vezel optische producten gebruikt voor signaaltransmissie over lange afstand. Pi-de Productie verstrekt een brede selectie van vezeladapters aan concurrerende prijzen. Deze adapters staan u toe om diverse types van optische vezels samen te verbinden. Gelieve te geven ons een vraag of een e-mail als u om het even welke het intersting voelt.

 

Producteigenschappen

 

Verbindingstype: FC aan FC
Het huisvesten: Metaal
Telecommunicatie: Simplex
Dataverbinding: APC
Koker: Zirconiumdioxyde
Stijl: Van een flens voorzien vierkant
Wijfje aan Wijfje
Kleur: Wit GLB

 

Ideale Toepassing

 

1. Intermateability;
2. Telecommunicaties;
3. CATV;
4. LAN & WAN;
5. Netwerkbreedband;
6. FTTx.

 

Technische Parameter

 

Type Rechtstreeks verdeel
Single-mode Ceramisch
Multimode Fosfoorbrons

 

Optische Prestaties (Toevoegingsverlies)

 

Single-mode Ceramische Koker 0.25dB maximum
Multimode Fosfoorbrons 0.35dB maximum

 

Verpakkingsinformatie

 

Artikelnummer. Puntbeschrijving Kleur Qty per Pak
NTLCMM001 LC duplex Multimode Beige 1
NTLCSM001 LC duplex Singlemode Blauw 1
NTALSM001 LC APC Duplex Singlemode Groen 1
NTLCMM101 LC duplex Multimode Shuttered Beige 1
NTLCSM101 LC duplex Singlemode Shuttered Blauw 1

 

Kwaliteitswaarborg

 

Hangalaxy heeft die Vezel Optische Adapters in voorraad en klaar te verschepen. Deze kabel wordt getest voor 100%-functionaliteit en gewaarborgd compatibel systeem voor opmerkelijke netwerkprestaties. Nu hebt u een betrouwbaar, compatibel en betaalbaar middel om uw netwerk uit te breiden terwijl het handhaven van zijn integriteit. Wij kunnen deze kabel in om het even welke lengten verstrekken. Als de lengte u wenst niet vermeld op onze website is, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren.

 

Productenbeschrijving

 

Deze adapters komen met flens voor toegevoegde stabiliteit door de adapter aan uw adapterplaat schroef-op te zetten. De verminderde flensmodellen zijn ook beschikbaar. Adaptersschip met standaard stop-stijl stofkappen.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +8613380350375