Duplexvezel St aan Sc-de Koker Plastic Flens van het Adapter Multimode Polymeer

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, UL, SGS, ROHS, ISO9001
Modelnummer: Hgyn-061
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: Negotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A
Levering vermogen: 15000PCS maandelijks
Verbindingstype: ST aan Sc Pools Type: UPC
Materiële Huisvesting: Metaal Kleur: blauw
Toevoegingsverlies: 0.2dB Duurzaamheid: 1000 keer
Opzettend type: Van een flens voorzien hoogtepunt Lichaamsstijl: Simplex
Hoog licht:

fc aan fc koppeling

,

lc duplexadapter

ST aan Hybride de Vezeladapter van Sc, Duplex, Multimode, Polymeerkoker, Plastic Flens

 

 

Gesloten Kenmerken


● Sterk en robuust ontwerp;
● Betrouwbare prestaties;
● Nauwkeurige metalen kapgroepering;
● Verenigbare optische en mechanische prestaties;
● De kappen van de stofbescherming als norm;
● Singlemode en multimode beschikbare opties;
● Shuttered intern beschikbare optie.

 

 

Producteigenschappen

 

(1) verbindingstype: ST aan Sc;
(2) huisvestend: Plastiek;
(3) telecommunicatie: Duplex;
(4) dataverbinding: Multimode;
(5) koker: Polymeer;
(6) stijl: Vierkante Flens;
(7) hybride ST Wijfje aan Sc-Wijfje;
(8) kleur: Blauw.

 

Ideale Toepassing

 

1. Intermateability;
2. Telecommunicaties;
3. CATV;
4. LAN & WAN;
5. Netwerkbreedband;
6. FTTx.

 

Technische Parameter

 

Type Rechtstreeks verdeel
Single-mode Ceramisch
Multimode Fosfoorbrons

 

Optische Prestaties (Toevoegingsverlies)

 

Single-mode Ceramische Koker 0.25dB maximum
Multimode Fosfoorbrons 0.35dB maximum

 

Verpakkingsinformatie

 

Artikelnummer. Puntbeschrijving Kleur Qty per Pak
NTLCMM001 LC duplex Multimode Beige 1
NTLCSM001 LC duplex Singlemode Blauw 1
NTALSM001 LC APC Duplex Singlemode Groen 1
NTLCMM101 LC duplex Multimode Shuttered Beige 1
NTLCSM101 LC duplex Singlemode Shuttered Blauw 1

 

 

 

 

 

Kwaliteitswaarborg

 

Hangalaxy heeft die Vezel Optische Adapters in voorraad en klaar te verschepen. Deze kabel wordt getest voor 100%-functionaliteit en gewaarborgd compatibel systeem voor opmerkelijke netwerkprestaties. Nu hebt u een betrouwbaar, compatibel en betaalbaar middel om uw netwerk uit te breiden terwijl het handhaven van zijn integriteit. Wij kunnen deze kabel in om het even welke lengten verstrekken. Als de lengte u wenst niet vermeld op onze website is, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren.

 

Productenbeschrijving

 

Deze adapters komen met flens voor toegevoegde stabiliteit door de adapter aan uw adapterplaat schroef-op te zetten. De verminderde flensmodellen zijn ook beschikbaar. Adaptersschip met standaard stop-stijl stofkappen.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +8613380350375