Van de de Vezelbeëindiging van Sc LC ST de de Doosmuur zet Multimode Kernen van OM3 op Vierentwintig

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hanglaxy
Certificering: SGS, CE, RohS, UL, FDA
Modelnummer: Hgyn-0148
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: Negotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C
Levering vermogen: 5055PCS maandelijks
Materiaal: Metaal Kleur: Wit
Vezeltelling: 24 Schakelaartype: LC UPC
Vezelwijze: Multimode, OM3 Afmeting: 1U, 19inch
Toevoegingsverlies: 0.5dB Terugkeerverlies: 35dB
Hoog licht:

Doos van de vezel de Optische Distributie

,

de openluchtdoos van de vezelbeëindiging

24 Geïnstalleerde muur-Gerekt Doos van de de Vezel de Optische Beëindiging van kernensc LC ST

 

 

Fysieke Eigenschappen

 

(1) binnen/Openluchttype;

(2) niet-metalen materiaal;

(3) de samengeperste muur zet type op;

(4) eenvoudig en duidelijk geschikt inkomend en uitgaand kabelbeheer;

(5) de hogere de capaciteitsdoos van de vezeltelling is op verzoek beschikbaar;

(6) gemakkelijk onderhoud, gemakkelijke toegang met voordeur;

(7) steun zowel het mechanische als fusie verbinden;

(8) lage kostenoplossing met hoge bescherming voor de geëindigde vezels;

(9) IP55 geschat voor openluchttoepassingen;

(10) het Aangepaste ontwerpproduct is op verzoek beschikbaar.

 

Toepassing

 

(1) FTTX-Systemen;

(2) PON-Netwerken;

(3) vezel Optische Beëindiging;

(4) CATV.

 

Gebruiksmilieu

 

(1) muur Opgezette beëindigingsdoos voor binnen/ourdoorgebruik
(2) de Duplex van de tot 24 Vezelcapaciteit LC

(3) beschikbaar voor FC, Sc, LC-Adapters

 

Specificatie

 

Artikelnummer Hgyn-0148
Vezelcapaciteit 24 vezels
Materiaal Metaal
Kleur Wit
Schakelaartype LC UPC
Vezelwijze Multimode, OM3
Afmeting 48x35x4.5cm
Gewicht 1.56kg
Duurzaamheid 1000times
Relatieve Vochtigheid ≤85% (30°C)

 

Gebruiksmilieu

 

Milieutemperatuur

-40°C~+80°C

Relatieve Vochtigheid ≤85% (30°C)
Geïsoleerde Weerstand ≥2×10MΩ/500V (GELIJKSTROOM)

 

 

 

 

 

Van de de Vezelbeëindiging van Sc LC ST de de Doosmuur zet Multimode Kernen van OM3 op Vierentwintig 0

 

Verzending door DHL, UPS, Fedex, TNT

 

Dit punt verscheept niet aan China. Gelieve te controleren andere verkopers die kunnen internationaal verschepen. wegens genomen vraag, hebben wij tijdelijk productselectie beschikbaar voor levering aan uw gebied verminderd. Wij werken om selectiebeschikbaarheid zo spoedig mogelijk te verbeteren.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +8613380350375