van de de Vezelzendontvanger van 100Gig Ethernet Module 10Km de Golflengte van QSFP28 LR4 850nm

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hangalaxy
Certificering: CE, UL, SGS, ROHS, ISO9001
Modelnummer: Hgyn-5877
Min. bestelaantal: MOQ-het Zeggen is 10pcs
Prijs: Negotiation By email or Phone Call
Verpakking Details: 1PCS elke Individuele Kwaliteitspe Zak
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 15000PCS maandelijks
Vormfactor: QSFP28 Maximum Datasnelheid: 103.1 Gbps
Golflengte: 850nm Media: MMF
Ontvangerstype: Speld Zendertype: VCSEL 850nm
DDM/DOM: Gesteund Uitstervenverhouding: 3dB
Hoog licht:

enige sfp van de wijzevezel module

,

SFP-vezel optische zendontvanger

100 Gigabit Ethernet 10Km de Vezel Optische Zendontvangers van QSFP28 LR4
 
 
Eigenschappen
(1) steunen 100GBASE-LR4 voor lijntarief van 103,125 Gbps en OTU4 voor lijntarief van 111,81 Gbps;
(2) geïntegreerde LAN WDM TOSA/ROSA voor maximaal 10 km bereik meer dan smf-28;
(3) duplex enige wijzelc optische vergaarbak;
(4) werkende temperatuurwaaier van 0°C aan 70°C;
(5) lage machtsdissipatie < 3="">(6) kiest 3,3 V-voeding uit;
(7) de externe verwijzingsklok wordt niet vereist;
(8) volgzaam met elektrointerface cei-28g-vsr/caui-4;
(9) digitale Kenmerkende Controlesteun;
(10) de re-tijdopnemers van Tx en Rx-;
(11) Hete pluggable 38 speld elektrointerface;
(12) I2C-beheersinterface met 2 draden;
(13) Blauw handvat.
 
Toepassingen
(1) locale area networken (LAN);
(2) breed gebiedsnetwerken (WAN);
(3) Ethernet-schakelaars en routertoepassingen.
 
Technische Parameter
 

SpeldNaamBeschrijvingStopopeenvolgingNota's
1GNDGrond1 
2Tx2nZender Omgekeerde Gegevensinvoer3 
3Tx2pZender niet-Omgekeerde Gegevensinvoer3 
4GNDGrond1 
5Tx4nZender Omgekeerde Gegevensinvoer3 
6Tx4pZender niet-Omgekeerde Gegevensinvoer3 
7GNDGrond1 
8ModSelLUitgezochte module3 
9ResetLHet moduleterugstellen3 
10Vcc Rx+3.3 V-Voedingontvanger2 
11SCLperiodieke interfaceklok met 2 draden3 
12SDAperiodieke interfacegegevens met 2 draden3 
13GNDGrond1 
14Rx3pOntvanger niet-Omgekeerde Gegevensoutput3 
15Rx3nOntvanger Omgekeerde Gegevensoutput3 
16GNDGrond1 
17Rx1pOntvanger niet-Omgekeerde Gegevensoutput3 
18Rx1nOntvanger Omgekeerde Gegevensoutput3 
19GNDGrond1 
20GNDGrond1 
21Rx2nOntvanger Omgekeerde Gegevensoutput3 
22Rx2pOntvanger niet-Omgekeerde Gegevensoutput3 
23GNDGrond1 
24Rx4nOntvanger Omgekeerde Gegevensoutput3 
25Rx4pOntvanger niet-Omgekeerde Gegevensoutput3 
26GNDGrond1 
27ModPrsLAanwezige module3 
28InternationaalOnderbreek3 
29Vcc Tx+3.3 V-Voedingzender2 
30Vcc1+3.3 V-Voeding2 
31LPModeLage Machtswijze3 
32GNDGrond1 
33Tx3pZender niet-Omgekeerde Gegevensinvoer3 
34Tx3nZender Omgekeerde Gegevensinvoer3 
35GNDGrond1 
36Tx1pZender niet-Omgekeerde Gegevensinvoer3 
37Tx1nZender Omgekeerde Gegevensinvoer3 
38GNDGrond1 

 
Absolute Maximumclassificaties
 

ParameterSymboolEenheidMinMaximum
De Waaier van de opslagtemperatuurTsoC-4085
Relatieve VochtigheidRelatieve vochtigheid%095
MaximumleveringsvoltageVcc3V-0.54.0

 
Naleving
1. IEEE 802.3-2015 Clausule 88 norm;
2. De Clausule83e norm van IEEE 802.3-2015;
3. De norm van itu-t G.959.1-2016-04;
4. Oif-cei-03,1 norm cei-28g-VSR;
5. Sff-8661 Mechanische de Module van omwenteling 2,3 QSFP28;
6. Sff-8679 de Basis van Omwenteling 1,7 QSFP28 Elektro;
7. Sff-8636 Omwenteling 2,7 Gemeenschappelijke Beheersinterface;
8. Klasse 1 laserveiligheid;
9. Getest overeenkomstig Telcordia gr.-468;
10. RoHS 6/6.
 
 
 
Hangalaxy verstrekt SFP-zendontvangers voor beide MultiMode als SingleMode vezel, compatibel met de meesten van de schakelaarverkopers van vandaag. Van Dubbel strekken de de steungegevens zich de Vezelsfp van Hangalaxy tussen 100 Mbit/s en 4,25 Gbps en afstanden tot 160 km uit. Ga naar het assortiment van Hangalaxy SFP.

Contactgegevens
Mark

Telefoonnummer : 008613380350375

WhatsApp : +8613380350375